Čistenie pokožky hlavy s aplikáciou séra NEOHAIR elektroporáciou


Popis

Toto neinvazívne ošetrenie vlasovej pokožky je používané vo väčšine prípadov. Najčastejšie je to pri nadmernom vypadávaní vlasov, pri preriednutých vlasoch, pri šupinatení a lupinách na pokožke hlavy, ale tiež pri dehydrovanej, mastnej a svrbivej pokožke. Cez elektroporačnú hlavicu pomocou rádiofrekvenčných vĺn a elektrických impulzov aplikujeme do pokožky a podkožia sérum NEOHAIR. Pri tomto ošetrení má klient po celú dobu úkonu na tele pripevnenú elektródu pre správne a bezpečné vedenie elektrického prúdu.
Táto metóda je úplne bezbolestná a klient pri procedúre cíti zahrievanie pokožky v mieste ošetrenia.

Podrobnosti

96 €

O nás

Slogan

Tajomstvo krásnych vlasov je zdravá pokožka hlavy.

Kto sme

Úzko sa zameriavame/špecializujeme na obnovu rastu vlasov a zamedzenie ich vypadávania. Pomocou inovatívnej technológie aplikujeme produkt "Neohair" do vlasovej pokožky.
Nie sme lekári, ale nejedná sa ani o kozmetické ošetrenie. Pracujeme na úrovni kozmeceutiky. Znamená to, že disponujeme klinicky overenými farmaceutickými technológiami a produktami, ktoré majú vysoko cielený účinok. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať mailom, telefonicky alebo využite KONZULTÁCIU ZADARMO.

Adresa

Vajnorská 100, Bratislava

Získajte trasu

Otváracie hodiny

pondelok

10:00 – 20:00

utorok

10:00 – 20:00

streda

10:00 – 20:00

štvrtok

10:00 – 20:00

piatok

10:00 – 20:00

sobota

10:00 – 20:00

nedeľa

Zatvorené