Čistenie pokožky hlavy s aplikáciou séra NEOHAIR mikroihličkami


Popis

Mikroihličkovanie je metóda aplikácie séra NEOHAIR do vlasovej pokožky pomocou "dermarolleru", ktorý má na svojom povrchu 200 mikroihličiek pokrytých zlatom. Hĺbka vpichu do kože je 0,5 mm. Tento spôsob aplikácie séra sa primárne používa pri silne preriedených vlasoch, alebo holých miestach na vlasovej pokožke, napríklad u alopecie, alebo pri seboreickej dermatitíde. Klient má po celú dobu úkonu na tele pripevnenú elektródu pre správne a bezpečné vedenie elektrického prúdu.
Pre citlivejšie osoby môže byť tento spôsob aplikácie séra nepríjemný, preto je nevyhnutná priama komunikácia s personálom počas úkonu.

Podrobnosti

108 €

O nás

Slogan

Tajomstvo krásnych vlasov je zdravá pokožka hlavy.

Kto sme

Úzko sa zameriavame/špecializujeme na obnovu rastu vlasov a zamedzenie ich vypadávania. Pomocou inovatívnej technológie aplikujeme produkt "Neohair" do vlasovej pokožky.
Nie sme lekári, ale nejedná sa ani o kozmetické ošetrenie. Pracujeme na úrovni kozmeceutiky. Znamená to, že disponujeme klinicky overenými farmaceutickými technológiami a produktami, ktoré majú vysoko cielený účinok. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať mailom, telefonicky alebo využite KONZULTÁCIU ZADARMO.

Adresa

Vajnorská 100, Bratislava

Získajte trasu

Otváracie hodiny

pondelok

10:00 – 20:00

utorok

10:00 – 20:00

streda

10:00 – 20:00

štvrtok

10:00 – 20:00

piatok

10:00 – 20:00

sobota

10:00 – 20:00

nedeľa

Zatvorené