Vyšetrenie trichologickou kamerou s konzultáciou


Popis

Pri každej návšteve našej Vlasovej kliniky vykonávame diagnostické vyšetrenie, vďaka ktorému presne zistíme v akom stave je Vaša pokožka hlavy a zároveň tým dokážeme identifikovať príčinu Vašich problémov.
Vyšetrenie je vykonávané pomocou špeciálnej trichologickej kamery a hneď po vyšetrení Vám náš špecialista navrhne účinné riešenie. Táto procedúra trvá cca 45 minút. Trichologické vyšetrenie je vhodné pre každého, kto rieši problémy s pokožkou hlavy, ale aj vypadávanie vlasov, alebo sa zaujíma o vlasovú hygienu.

Podrobnosti


O nás

Slogan

Tajomstvo krásnych vlasov je zdravá pokožka hlavy.

Kto sme

Úzko sa zameriavame/špecializujeme na obnovu rastu vlasov a zamedzenie ich vypadávania. Pomocou inovatívnej technológie aplikujeme produkt "Neohair" do vlasovej pokožky.
Nie sme lekári, ale nejedná sa ani o kozmetické ošetrenie. Pracujeme na úrovni kozmeceutiky. Znamená to, že disponujeme klinicky overenými farmaceutickými technológiami a produktami, ktoré majú vysoko cielený účinok. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať mailom, telefonicky alebo využite KONZULTÁCIU ZADARMO.

Adresa

Vajnorská 100, Bratislava

Získajte trasu

Otváracie hodiny

pondelok

10:00 – 20:00

utorok

10:00 – 20:00

streda

10:00 – 20:00

štvrtok

10:00 – 20:00

piatok

10:00 – 20:00

sobota

10:00 – 20:00

nedeľa

Zatvorené